Очищення каналізації

Засмічення каналізації – це домашня неприємність, з якою непросто боротися. Особливо гостро це питання стоїть в багатоповерхових будинках.
Водостічна система побудована таким чином, що жителі кількох квартир можуть постраждати від засмічення в одному маленькому місці.
Тому, щоб не створювати проблем собі або сусідам, потрібно правильно користуватися каналізацією і робити профілактичні чистки каналізаційних труб. Регулярна прочистка каналізації позбавить вас від клопоту в цьому майбутньому.

Всі ми знаємо, що якісно повноцінно прочистити каналізацію своїми силами практично неможливо. Однак відомі хімікати для чистки не можуть вирішити проблему. Очищення каналізації вимагає навичок і спеціальних інструментів, якими володіє професійний сантехнік.

Причини негерметичной каналізації

Фактори скупчення різні. Наприклад, спочатку неправильний монтаж каналізації (кілька поворотів, Кути 90 °, недостатній ухил каналізаційних труб і т. Д).

Часто причиною засмічення каналізації стає викид в каналізацію великих предметів.

Крім того, скупчення утворюється невеликою кількістю звичайної води.

Коли потрібна чистка каналізації?

Навіть якщо водовідведення виконаний відповідно до санітарних норм і тиск води адекватне, очищення каналізації досить часто все ж необхідно, так як на трубах утворюються відкладення, зовнішній вигляд яких визначається властивостями води.
Відповідно, час від часу чистка просто необхідна. Очищення каналізації потрібно вже при перших ознаках засмічення: низька дренажна здатність каналізаційних труб при наявності неприємного запаху.

Posted in Uncategorized.